HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Enerji Sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle, kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Daima başarı ve kalite yolunu seçen, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen, önce insan ve çevre anlayışı ile ilerleyen Şirketimiz, müşteri odaklı olarak gelişen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda yatırımlarına hız vererek her geçen gün büyüyen yapısı ile ülke insanına ve ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir.

3 Mart 2001 tarihinde yürürlüğe giren 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu'na göre, 2011 yılında EPDK’dan (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) aldığımız ETS/3191-2/1918 No'lu Elektrik Tedarik lisansı ile EPİAŞ’a kayıtlı olarak faaliyete başlayan Şirketimiz, EPDK tarafından belirlenen serbest tüketici statüsüne giren tüketicilere indirimli elektrik temin etmektedir. Şirketimiz elektrik enerjisini yeterli, sürekli, çevreye uyumlu ve düşük maliyetli olarak müşterilerimizin kullanımına sunmakta ve tüm faaliyetleri, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından denetlenmektedir.

Şirketimiz, Enerji piyasasında genişlemek, müşterilerine daha geniş çaplı hizmet verebilmek ve yeni enerji çözümleri sunmak amacıyla, 2021 yılında EPDK’dan Toptan Satış lisansını alarak doğal gaz hizmetlerini portföyüne eklemiştir.

Şirket olarak amacımız,
Enerji sektöründe kaliteli, ulaşılabilir ürün ve hizmetler sunarak, ülkenin ve toplumun gelişimine katkıda bulunmaktır.

REFERANSLAR