İNDİRİMLİ ELEKTRİK

İNDİRİMLİ ELEKTRİK

SERBEST TÜKETİCİ KİMDİR?

Serbest tüketici, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından belirlenen en düşük tüketim miktarından yani serbest tüketici limitinden daha fazla elektrik tüketen ve bu sayede istediği firmadan elektrik tedarik edebilme hakkına sahip tüketicileri ifade etmektedir. Serbest tüketici limiti, EPDK tarafından her yıl Ocak ayında yeniden belirlenir ve duyurulur. Serbest tüketiciler, bölgesinde yer alan görevli tedarik şirketi dışındaki, şehir farketmeksizin herhangi bir elektrik şirketinden hizmet alabilmektedirler. Bu sayede elektriği daha avantajlı ve hesaplı alma özgürlüğüne sahip olurlar.

ELEKTRİĞİ NASIL UCUZA ALABİLİRİM?

Avem Enerji, kurumunuzun elektrik tüketimini kapsamlı bir şekilde inceleyerek size özel bir indirim oranı belirler. Taraflarca mutabık kalınıp yapılan sözleşmenin yürürlüğe girmesiyle indirimli fiyattan elektrik almaya başlarsınız. Dolayısıyla Avem Enerji’nin müşterisi olduğunuz ilk aydan başlayarak, elektrik birim fiyatlarınız düşer, fatura toplamınız azalır, üretim maliyetleriniz düşer, şirketinizin karlılığı artar.

4 Adımda Siz de İndirimli Elektrik Dünyasıyla Tanışın!

1
2
3
4
Başvuru
Başvuru formunu doldurarak talebinizi bize ulaştırın.
Ön Görüşme
İşletmenizin ihtiyacını analiz etmek için ön görüşme gerçekleştirelim.
Tekliflendirme
Tüketiminize en uygun, avantajlı tekliflerimizi sizlere sunalım.
Avantajlı Elektrik
İkili Anlaşma sayesinde indirimli elektrik kullanmaya hızlıca başlayın!

NEDEN RİSK YOK?

Tedarikçi değişikliği yapıldığında, sayacınız değişmez ve tesisatınızda herhangi bir değişiklik olmaz. Sadece elektrik tüketimlerinize yönelik faturalarınız Avem Enerji tarafından düzenlenir ve ödemeleriniz şirketimize yapılır. Elektrik iletim ve dağıtımı ile sayaçların okunması ilgili mevzuat kapsamında bulunduğunuz bölgedeki dağıtım şirketlerinin yetki ve sorumluluğundadır. Arıza, bakım ve kesinti konularında dağıtım şirketi yetkili konumdadır.

Perakende Satış Tarifesi (Ulusal Tarife)

Serbest Olmayan Tüketici iseniz veya Serbest Tüketici hakkınızı kullanmıyorsanız EPDK’nın üç ayda bir yayınladığı Ulusal Tarife üzerinden kullanım gerçekleştirirsiniz.

EPDK tarafından abone grupları özelinde belirlenen tüketim limitlerine göre; yüksek tüketimli SKT Tüketicisi olarak Son Kaynak Tedarik Tarifesi üzerinden kullanım gerçekleştirirsiniz.

Son Kaynak Tedarik Tarifesi

Son Kaynak Tedarik Tarifesi

EPDK tarafından abone grupları özelinde belirlenen tüketim limitlerine göre; yüksek tüketimli SKT Tüketicisi olarak Son Kaynak Tedarik Tarifesi üzerinden kullanım gerçekleştirirsiniz.